PANO İMALATI

Bilindiği üzere tüm tesis ve işletmelerde kontrol panoları çok önemlidir. Projelendirme çalışmalarının ardından yüksek verim ve performans sağlamaları için imalat öncesinde proje tasarım ekibimiz tasarımdan E-Plan P8 kullanılarak iki boyutlu (2D) ve/veya üç boyutlu (3D) imalat öncesi tasarımlar yapılmaktadır.

Bu tasarımların ardından, tasarıma sadık kalınarak pano üzerinde ve içerisinde saç kesim, büküm ve talaşlı imalatların hazırlanması, şalt ve/veya PLC ekipmanlarının panoya montajlanması eksiksiz olarak yapılması ve kalite anlayışımıza uygun olarak gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Panolarımızda kullanılan tüm ürünler alanında lider markalardan oluşmaktadır. Pano içerisindeki ekipmanlarda ve kablolarda alev yürütmeyecek şekilde UL 94-V0 yanma sınıfına sahip ürünler kullanmaktayız.

Etiketlemelerde uluslararası kalitede kalıcı ve termal transfer yöntemi ile çalışan yazıcılarla pano içerisindeki her bir ekipman, kablo damarı ve klemens projeye uygun şekilde etiketlenmektedir.

İmalatı tamamlanan panolarımız son aşama olarak proje sorumluları eşliğinde etiket kontrolü, IO testi ve kaçak akım testleri gibi testlere tabi tutulur. Testlerin sonucunda oluşan rapor arşivlenir ve ilgili proje sayfasına işlenerek müşterilerimizle de paylaşılır.