Makine Otomasyonu

Sade güvenilir üretim yöntemimiz ile prosesi doğru işleyip, her adımda kontrol ederek, yapılacak işi, insan ile makine arasında en verimli şekilde paylaştırarak hizmet sunmaktayız.
Optimum Mekatronik ailesi olarak, ürettiğimiz makineler, tek başına işlevselliklerinin yanı sıra bir prosesin parçası olarak da kullanılmaktadır. Tasarladığımız makinelerin özellikleri ve kullanım amaçları projelerimizin temelini oluşturmaktadır.
Bu tasarımlarda makine insan arayüzü olarak mümkün mertebe basit anlaşılır ve kullanıcı dostu tasarımlarla işleyişi kolay hale getirmekle beraber gelişmiş diagnostic özelliklerimizle de bakım ve arıza durumlarında hızlı çözümler sağlamaktır.
Beyaz eşya sektörü başta olmak üzere, otomotiv, gıda, paketleme vb işler faaliyet alanlarımız içerisindedir. Siemens Pilz, Mitsubishi, Phoenix Contact gibi, dünya genelinde önde gelen markaların gelişmelerini yakından takip ederek müşterilerimizin de bu alanda teknolojik gelişmelerine katkıda bulunmaktayız.

Share

Yorumlarınızı Ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir spotcular izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti